Aktualności

Obrazek

Dresy klubowe SPORTEVO TRIATHLON TEAM

Zapraszamy do zapoznania się z projektem dresów oraz bluz z kapturem dla zawodników naszego klubu. Druk 2 stronny na bluzie cena 150 zł. Druk jednostronny na dresach 100 zł.  Poniżej znajdują się tabele rozmiarów. W razie wątpliwości zapraszamy na wybrane treningi w celu przymiarek. Zamówienia pod adresem: szymon@sportevo.pl płatność na konto lub w gotówce.

Czytaj więcej

Obrazek

Wrześniowy grafik zajęć

Wrzesień to czas powrotu do szkoły również i u nas:

Czytaj więcej

Obrazek

Triathlon Kartuzy

Zapraszamy do zapoznania się z jednym z naszych wydarzeń Triathlon Kartuzy.

Czytaj więcej

Obrazek

Sprawdź atrakcyjną ofertę

Nowy sezon zbliża się dużymi krokami! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was MEGA OFERTĘ. Wychodząc na przeciw potrzebom triathlonistów stworzyliśmy pakiety, które dają nieograniczony dostęp do zajęć oraz możliwość indywidualizacji pracy- szczegółyDla zwolenników pływania mamy karnety z atrakcyjnymi rabatami (także dla członków rodzin), które pozwolą trenować w tym samym czasie co dziecko, partner czy partnerka- szczegóły.

Czytaj więcej

Obrazek

Triathlon dla każdego

Triathlon jest sportem łączącym trzy popularne dyscypliny- pływanie, kolarstwo oraz bieganie. Jeżeli chcesz zbudować żelazną kondycję, zadbać o zdrowie i samopoczucie, szybko schudnąć i poprawić wygląd swojej sylwetki,  to jest to oferta dla Ciebie.

Czytaj więcej

Obrazek

Sportevo Triathlon Team

Zapraszamy wszystkich początkujących jak i tych zaawansowanych triathlonistów na zajęcia przygotowujące do startów w triathlonie. Podczas naszych spotkań, prowadzonych na terenie całego Trójmiasta, dokładamy wszelkich starań, aby Państwa technika i wydolność z zajęć na zajęcia była coraz lepsza.

Czytaj więcej

Obrazek

Półkolonia ZIMA AWFiS 2019

Termin: 

Pierwszy turnus 11 – 15.02.2019

Drugi turnus 18 – 22.02.2019

 

Czytaj więcej

Obrazek

OBÓZ 12-19.01 LANZAROTTE I 27-31.08 GDYNIA


Wybierz się z nami na obóz przygotowawczy do Lanzarotte lub podczas obozu w Gdyni  poznaj trasę i triki, które pomogą Ci zbić czas podczas  Iron Man Gdynia .

Czytaj więcej

Obrazek

Kolonia Letnia Przywidz 2018

Termin:  23.06-01.07.2018 r.

Dla kogo? Dzieci 6-15 lat (z podziałem na grupy wiekowe)

Program zajęć został przygotowany przez grupę profesjonalnych trenerów Sportevo w oparciu o wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Głównym celem kolonii jest nauka poprzez zabawę w bezpiecznym środowisku.

Czytaj więcej