Oferta

„Gdy od 168 godzin w tygodniu odejmiemy 40 godzin na pracę i 56 na sen, to zostaje nam 72. Z tego ponad połowę –około50- spędzamy na podstawowych czynnościach, takich jak przygotowanie posiłków, jedzenie, higiena, prowadzenie domu, dojazdy, codzienne zakupy. Oznacza to, że większości ludzi pozostają 22 wolne godziny tygodniowo.” Joe Friel „Triathlon biblia treningu”

Przeciętny Polak z tych 22 godzin 15 poświęca na oglądanie telewizji oraz surfowanie po internecie. Pozostały czas spędza na życiu towarzyskim i rodzinnym. Czy chcesz należeć do tej grupy przeciętnych ludzi, czy oczekujesz od życia czegoś więcej?

Obrazek

www.obozysportevo.pl

Kolonie dla dzieci

Zapraszamy na naszą nową stronę obozysportevo

Obrazek

Nauka i doskonalenie pływania

Pływanie- mogłoby się wydawać, że to sport nie dla wszystkich. Nie w Sportevo! Jeżeli nie potrafisz pływać, a woda wydaję Ci się żywiołem nie do opanowania, to dobrze trafiłeś. Przydzielimy Ci jednego z naszych wykwalifikowanych trenerów, który krok po kroku wprowadzi Cię w tajniki tej dyscypliny od kraula po pływanie motylkiem. Zapraszamy także na treningi pływania sportowego oraz doskonalenia w triathlonie.

Czytaj więcej

Obrazek

Bieganie

Bieganie- kojarzy Ci się z nudą i dużym zmęczeniem? Czas to zmienić. A co powiesz na pierwszy w życiu maraton? Niemożliwe? Pozwól zaopiekować się jednemu z naszych trenerów, a zobaczysz, że jest inaczej. Może nawet pokochasz bieganie. Pokażemy Ci, że tu nie chodzi o przebycie drogi z punktu A do punktu B, ale o coś więcej…

Czytaj więcej

Obrazek

Trening personalny

Upragniona sylwetka czy poprawa wyników sportowych ulubionych dyscyplin? Wszystko to w zasięgu Twojej ręki dzięki pracy pod okiem naszych trenerów. Pływanie, bieganie, kolarstwo, triathlon, ćwiczenia fitness, nordic walking odbywają się w sprawdzonych przez nas obiektach oraz przyjaznym terenie. W Sportevo każdy może liczyć na indywidualne traktowanie raz promocyjne ceny.

Czytaj więcej

Obrazek

EVO TRIATHLON

www.evotriathlon.pl

Obrazek

Plany treningowe

Plany treningowe – dobry plan to podstawa treningu. Każdy powinien zaczynać swoją aktywność od zaplanowania swoich działań.
My znamy się na tym jak nikt inny…
Naszą specjalizacją są: triathlon i sporty wytrzymałościowe. Oferujemy również plany przygotowania sprawnościowego dla sportów zespołowych i indywidualnych.

Czytaj więcej

Obrazek

Zajęcia Triathlonowe

Triathlon jest sportem łączącym trzy popularne dyscypliny- pływanie, kolarstwo oraz bieganie. Jeżeli chcesz zbudować żelazną kondycję, zadbać o zdrowie i samopoczucie, szybko schudnąć i poprawić wygląd swojej sylwetki,  to jest to oferta dla Ciebie.

Czytaj więcej

Obrazek

Treningi kolarskie

Trening rowerowy- lubisz oglądać Tour de France, zawsze chciałeś spróbować jazdy na rowerze szosowym na cienkich oponach i super lekkiej ramie? Możesz spełnić swoje marzenie. Posiadamy profesjonalne rowery używane przez zawodowe grupy kolarskie. Jeżeli chcesz poczuć, co to znaczy „wiatr we włosach” to musisz tego spróbować.

Czytaj więcej

Obrazek

Obóz treningowy w Cetniewie

Jedź z nami na zgrupowanie do Cetniewa 8-11.10.2020

Czytaj więcej