Aktualności

Sprawdź atrakcyjną ofertę

Nowy sezon zbliża się dużymi krokami! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was MEGA OFERTĘ. Wychodząc na przeciw potrzebom triathlonistów stworzyliśmy pakiety, które dają nieograniczony dostęp do zajęć oraz możliwość indywidualizacji pracy- szczegółyDla zwolenników pływania mamy karnety z atrakcyjnymi rabatami (także dla członków rodzin), które pozwolą trenować w tym samym czasie co dziecko, partner czy partnerka- szczegóły.

W ofercie pojawi się, między innymi:

– trening sprawności pływaka i trathlonisty na lądzie, w 120 minutowej jednostce łączonej. Będą to jedyne takie zajęcia w Trójmieście, jak nie w całej Polsce. Naszym celem będzie podniesienie waszej sprawności, co pozwoli osiągnąć lepsze rezultaty w pływaniu i nie tylko. Nie bójcie się długiego czasu trwania treningu! Ten jeden poświęcony wieczór odmieni wasze życie sportowe!

– trening pływacki metodą Total Immersion, który jest propozycją zarówno dla tych, którzy pływają od zawsze jak i początkujących. Przystępna forma przekazu każdemu pozwoli okiełznać pływanie oraz poznać jego niuanse.

– trening kolarski na rowerach górskich, który rozwinie Wasze umiejętności jazdy, poprawi ogólną wydolność organizmu, a tym samym wprowadzi w nadchodzący sezon z większa mocą.

– trening na nartach biegowych, będący kolejnym elementem przygotowania wydolnościowego, który dzięki kompleksowemu działaniu wyniesie Was na jeszcze wyższy poziom formy.

– atrakcyjne promocje rodzinne.

Uwaga!
Nie wiecie na co się zdecydować? Nic nie szkodzi. Pierwsze dwa tygodnie października 2016 są czasem na decyzję. W tym okresie zapraszamy Was na wszystkie zajęcia. Przychodźcie, korzystajcie i wybierajcie. W tym terminie nie ma obowiązku deklaracji na konkretny pakiet czy karnet a płatności jednorazowe są w promocyjnych cenach:

ZAPRASZAMY!