O nas

Grupa profesjonalnych trenerów Sportevo została utworzona przez pasjonatów zdrowego trybu życia. Jesteśmy ludźmi, którzy połączeni zamiłowaniem do sportu postanowili podzielić się z Państwem doświadczeniem i zamiłowaniem do zdrowego trybu życia. To właśnie dla naszych podopiecznych stworzyliśmy cykl zawodów triathlonowych EVOTRIATHLON. Każdy zawodnik trenujący z nami ma niepowtarzalną szansę startu między innymi w unikatowym triathlonie na Gdańskim AWFiS oraz Chmielnie Kartuzach czy Krynicy Morskiej.

Proponujemy Państwu zupełnie nowatorska na skale Polski formę kształtowania swojego ciała. Do standardowych treningów na siłowni, wprowadzamy zajęcia na świeżym powietrzu w urokliwych zakątkach Trójmiasta połączonych z nowymi technikami motywacji. Wykorzystujemy w naszych treningach to, co najlepsze na naszych terenach, które nie są dostępne dla wielu ludzi mieszkających w innych rejonach Polski. Zajęcia prowadzone nad zatoka (plaża) i w trójmiejskich lasach, które kryją w sobie wiele ciekawych zakątków. Mamy nadzieje, iż różnorodność zajęć prowadzonych przez naszych trenerów pozwoli Państwu wybrać coś dla siebie i rodziny. Najwyższa pora wyjść z zatłoczonych siłowni i wykorzystać to, co natura daje nam za darmo, a czego często nie jesteśmy w stanie docenić. Dzięki zajęciom z naszymi trenerami poznają Państwo miejsca i pokłady energii, o których nigdy nie śnili. Pozwoli to uzyskać energie na wszelkie wyzwania, które stawia nam życie każdego dnia.

Ponadto dla Waszych dzieci prowadzimy kolonie oraz półkolonie. Stała i doświadczona kadra pozwala Państwu na pozostawienie swoich dzieci w naprawdę dobrych rękach. www.obozysportevo.pl

Nasi trenerzy:

Łukasz Wiech

Lukasz Wiech

Absolwent AWFiS w Gdańsku. Trener pływania, instruktor triathlonu i windsurfingu. Treningi prowadzone pod jego okiem doprowadzone są do perfekcji. Jako pierwszy z ekipy trenerskiej Sportevo ukończył dystans Ironman. Jest trenerem głównym Grupy triathlonowej Sportevo Triathlon Team. Razem z Krzysztofem Staniszewskim wielokrotnie uczestniczył, jako trener, w Mistrzostwach Świata (USA), Mistrzostwach Europy, a także zawodach kwalifikacyjnych serii Ironman 70.3, gdzie zdobył ogromne doświadczenie. Sam na sobie przeprowadził eksperyment pokazujący jak przejść drogę od sportowca do kanapowca i z powrotem (podobno są gdzieś zdjęcia). Mamy nadzieje, że zostanie na sportowcu i nie będzie efektu JOJO. Czynny zawodnik triathlonu.

Krzysztof Staniszewski

Krzysztof Staniszewski

Krzysztof Staniszewski wielokrotny uczestnik Mistrzostw Świata Ironman 70,3. Czołowy triathlonista Polski na dystansie pól-Ironman. Szlify zdobywał w malborskim klubie triathlonowym, a następnie na Gdańskiej AWFiS, gdzie zdobył tytuł trenera pływania i instruktora triathlonu. Jest doskonałym przykładem jak poprzez ciężka prace i dążenie do celu można nadrobić swoje braki i realizować nawet najskrytsze marzenia. Praca z nim to nie tylko efektywność, ale i przyjemność. Mimo jego młodego wieku ma coraz mniej włosów na głowie, co według niego jest naturalnym przystosowaniem do szybkiego pływania. Według nas to jego zaangażowanie w prace doprowadza do takiego stanu rzeczy. Czynny zawodnik triathlonu.

Joanna Głuszek

Joanna Gluszek

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, kierunek zdrowie publiczne. Instruktor pływania, Indoor cycling, aqua aerobiku. Promotor zdrowia oraz masażystka II stopnia. Wielokrotna uczestniczka triathlonów, biegów ulicznych, maratonów indoor cycling oraz konwencji fitness. Pełna optymizmu i pozytywnej energii, którą chętnie przekazuje swoim podopiecznym. Trenowanie z nią nigdy nie jest nudne i monotonne. W wolnych chwilach trenuje hokej podwodny z Batyckimi Fokami. Może to własnie z niedotlenienia mózgu, uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Po treningu z nią, człowiek może zarazić się optymizmem. Czynna zawodniczka triathlonu.

Szymon Dolega

DSC02327

Chyba najmniej sympatyczny trener z całej grupy. Jego dewiza są słowa Friedrich Nietzsche „Co Cie nie zabije, to Cie wzmocni”, lecz sam do siebie tego nie stosuje. Takie motto woli stosować w stosunku do swoich podopiecznych. Również jest absolwentem AWFiS Gdańsk, gdzie zdobył tytuł trenera pływania, instruktora triathlonu oraz instruktora windsurfingu. Wielokrotny uczestnik rożnych dystansów w triathlonie od super sprintów po pól-Ironmana. Sympatyk jedzenia i gier zespołowych. Podobno złotousty. Czynny zawodnik triathlonu.