EU

Oferta

1# Niesamowite Bieganie w trójmieście i okolicach

Efektywne treningi biegowe. Bieganie- kojarzy Ci się z nudą i dużym zmęczeniem? Czas to zmienić. A co powiesz na pierwszy w życiu maraton? Niemożliwe? Pozwól zaopiekować się jednemu z naszych trenerów, a zobaczysz, że jest inaczej. Może nawet pokochasz bieganie. Pokażemy Ci, że tu nie chodzi o przebycie drogi z punktu A do punktu B, ale o coś więcej…

DOSKONAŁA FORMA AKTYWNOŚCI Poprzez Efektywne treningi biegowe

Bieganie jest jednym z najpopularniejszych sportów ostatnimi czasy. Treningi biegowe doskonale rozwijają wszystkie mięśnie naszego ciała i buduje wysoką kondycję fizyczną. Dzięki temu bieganie zostało przez nas włączone do personalnego treningu jako doskonały sposób na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej. Dlatego też zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów treningu i dobrania odpowiedniego sportu do twoich potrzeb.

Efektywne treningi biegowe

Jako doświadczeni trenerzy triathlonu wiemy, że bieganie dla wielu osób jest katorgą. Zwłaszcza po pokonaniu 90 lub 180 km na rowerze oraz części pływackiej. Wiemy też, że wielokrotnie jest ono spowodowane nieodpowiednim żywieniem. Dlatego też bazując na naszym doświadczeniu i kontakcie z fizjoterapeutami oraz dietetykami jesteśmy w stanie optymalnie ułożyć Wasz plan żywieniowy przed w trakcie i po zawodach. Tak aby osiągnąć maksimum możliwości z zawodów na zawody.

Nasi zawodnicy niejednokrotnie kończyli zawody na różnych dystansach triathlonu czy też zawody biegowe. Również z dużymi sukcesami. Zachęcamy do współpracy :

KONTAKT

OBOZY BIEGOWE

ZAPRASZAMY!