O nas

Sportevo zostało utworzona przez pasjonatów triathlonu. Jesteśmy ludźmi, którzy połączeni zamiłowaniem do sportu postanowili podzielić się z Państwem doświadczeniem i wiedzą. Jednakże to nie wszystko.

Każdy zawodnik trenujący z nami ma niepowtarzalną szansę przygotowania się do triathlon pod okiem doświadczonych trenerów. Bez względu czy jest to twój pierwszy start , czy chcesz złamać swój rekordy życiowy. Oferujemy zajęcia grupowe jak i indywidualne ponadto uzupełniamy to wszystko treningiem siłowym.

Zapisz się i spróbuj swoich sił już dziś.  

Nauka i doskonalenie pływania. Treningi pływackie. Treningi biegowe. Treningi szosowe, czy MTB

Nasze zajęcia pływackie w okresie letnim prowadzimy w pobliskich jeziorach. Natomiast cały okres przygotowawczy spędzamy na pływalniach między innymi na AWFiS Gdańsk, XV LO na Zaspie, Pozytywna szkoła na Kokoszkach Czy też Hotel Gdynia. 

Ponadt u nas znajdziecie Państwo zajęcia z pływania dla swoich dzieci. Przyjmujemy na naukę pływania już od 5 roku życia. Ogromnym plusem jest odbywanie się treningów dla dorosłych jak i dzieci równocześnie.

Przez cały rok prowadzimy zajęcia grupowe na rowerze czy to przy pomocy trenażerów i oprogramowania firmy ZWIFT czy też na świeżym powietrzu. Każdy dzień z Nami wypełniony jeste aktywnością fizyczną.

Zajęcia biegowe prowadzimy na stadionie przy ul. Grunwaldzkiej w Gdańsku. Zapraszamy do sprawdzenia naszego planu zajęć.Plany treningowe oraz trening siłowy

Przygotowujemy triathlonistów na różnym poziomie od amatorów po profesjonalistów. Pracujemy z programem Training Peaks w celu optymalizacji procesu treningowego. Opieramy się na testach sprawności biegowej, pływackiej czy też rowerowej, w celu wyznaczenia odpowiednich zakresów treningowych. Innymi słowy wykorzystujemy badania w celu polepszenia waszej formy.  Między innymi dlatego możecie nam zaufać.

Do treningów w większości przypadków dodajemy pracę na siłowni czy to z trenerem, czy też na planie treningowym. Staramy się pogłębiać naszą wiedzę w tym temacie, gdyż wiemy iż jest to aspekt często pomijany w sportach wytrzymałościowych. Naszą wiedzę czerpiemy między innymi od specjalistów SCEC.

Kolonie, obozy, półkolonie,

Ponadto prowadzimy kolonie, półkolonie oraz wyjazdy sportowe dla dorosłych i całych rodzin. Stała i doświadczona kadra pozwala Państwu na pozostawienie swoich dzieci w naprawdę dobrych rękach, a podczas wspólnych wyjazdów możecie w spokoju odbyć swój trening gdy dzieci odbywają swój. Dzięki naszym koloniom i ich sportowemu charakterowi, dzieciaki spędzają czas aktywnie na świeżym powietrzu. Oferta wyjazdów zmienia się w każdym roku dlatego zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

Podczas kolonii wprowadzamy gry i zabawy angażujące dzieci umysłowo. Ponadto zapraszamy firmy realizujące dla nas projekty jak eksperyment, jazdę konną, taniec itp. Dlatego żadna ze sfer nie jest zaniedbana, a dzieci wracają z koloni zadowolone i uśmiechnięte