#1 Unikalne zajęcia triathlonowe na Pomorzu

Triathlon jest sportem łączącym trzy popularne dyscypliny – pływanie, kolarstwo oraz bieganie. Jeżeli chcesz zbudować żelazną kondycję, zadbać o zdrowie i samopoczucie, szybko schudnąć i poprawić wygląd swojej sylwetki, to jest to oferta dla Ciebie.

Pokażemy Ci jak interesująca potrafi być jazda na rowerze czy bieganie w bliskim kontakcie z przyrodą. Dodatkowo gorąco zachęcamy do skorzystania z tej formy aktywności ruchowej wszystkich, którzy lubią się zmęczyć i nie boją się wyzwań. Ponadto osoby, które nie czują się na siłach mogą zacząć od połączenia biegania z jazdą na rowerze w formie duathlonu lub z pływaniem zwanego aquathlonem.

Jesteśmy społecznością, która lubi aktywność fizyczną. Tak się złożyło, że w triathlonie jest jej dużo. Spotykamy się na pływalni AWFiS oraz na Kokoszkach by wspólnie trenować pływanie. Ponadto reszta naszych treningów odbywa się indywidualnie. Jednakże jest też możliwość treningów indywidualnych z trenerem. Dlatego też zapraszamy każdego kto szuka zewnętrznej motywacji do trenowania. Nasze unikalne zajęcia triathlonowe są wyjątkowe na Pomorzu. Ponadto jeśli chcesz spróbować nowego sportu i złapać nowe znajomości to jest to najlepsze miejsce. W bezpieczny sposób możesz ukończyć swoje pierwsze zawody lub też poprawić swoje osiągnięcia.